Bir Arkas Holding Kuruluşudur.
bilgi@arkasturizm.com.tr 444 9 777
Kasap Sokak Arkas Binası No:2 Esentepe 34394
Şişli / İstanbul

Sizin için uygun turları listeliyoruz. Lütfen bekleyiniz...


Yükleniyor

OCEAN CAY MSC MARINE RESERVE İLE TANIŞMA ZAMANI !

Ocean Cay MSC Marine Reserve ile tanışma zamanı!

MSC Cruises, 9 Kasım tarihinden itibaren, misafirlerini Karayipler’de yalnızca MSC Cruises ziyaretçilerine özel bir cennet adasına doğru yolculuğa çıkarıyor. MSC Cruises tarafından Ocean Cay MSC Marine Reserve projesi ile eski bir endüstri bölgesi, yerel ekosistemle uyum içinde olacak şekilde özel bir adaya dönüştürülüyor.

Güneşli gökyüzü, masmavi suları ve incecik kumlu plajlarıyla Ocean Cay MSC Marine Reserve büyüleyici güzellikte bir ada. Doğayla iç içe zaman geçirmek isteyen ziyaretçiler dinlenerek geçirecekleri sakin bir gecenin ardından, okyanustaki canlıları yakından keşfetmek için şnorkel safarisi yapma şansına sahip oluyor ve denizde eğlencenin tadına varıyor. Kürek sörfü, plaj voleybolu gibi keyifli plaj etkinlikleri de sahilde misafirlere sunuluyor. Deniz manzarası eşliğinde huzurun ve sakinliğin gün içinde tadı çıkarılıyor. Dileyenler ana adaya yakın olan küçük bir adayı kiralama fırsatına sahip olabiliyor; bu fırsata dahil olacak hizmetlerde kendilerine özel bir tekne, bir otağ, şezlonglar, localar ile yiyecek-içecekler de bulunuyor. Akşam sahil barında keyifli vakit geçirilebiliyor, okyanusun sesi eşliğinde romantik günbatımının tadı yaşanabiliyor.

Adaya demirlenen gemiden en uzak nokta sadece 20 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Adada aynı zamanda elektrikli arabalar da yer alıyor.

Sizi Arayalım